Вівторок, 13.04.2021, 17:14
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Герб коледжу
Фото
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Логін:
Пароль:

Інформація про коледж

 

Загальна інформація

 

Маріупольський коледж ДВНЗ "ПДТУ" – перспективний учбовий заклад першого рівня акредитації,що дінамічно розвивається та має необхідний кадровий потенціал, матеріально-технічну базу. 

 

Маріупольський коледж ДВНЗ "ПДТУ" здійснює підготовку фахівців кваліфікаційного рівня «Молодший спеціаліст» за спеціальностями: «Організація перевезень і управління на автомобільному транспорті» (напрям „Транспортні технології”); «Організація обслуговування на транспорті» (напрям „Менеджмент”); «Правознавство» (напрям „Право”); «Організація туристичного обслуговування» (напрям «Туризм»); «Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях»(напрям „Машинобудування”); «Зварювальне виробництво»(напрям „Машинобудування”); «Монтаж, обслуговування засобів і систем автоматизації технологічного виробництва»(напрям „Автоматизація та компютерно інтегровані технології”); «Монтаж і експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд» (напрям „Електротехнології”), «Опорядження будівель і споруд та будівельний дизайн» (напрям «Будівництво»).

 

 

Історична довідка

 

 

Маріупольський коледж ДВНЗ "ПДТУ" (м.Маріуполь) організований у 1901 році за рішенням Маріупольської міської думи як нижче механіко-технічне училище

В 1927р. перейменований як металургійний технікум Наркому воєнної промисловості.

У 1963р. перейменований в Індустріальний технікум (розпорядження Ради Міністрів УРСР №144 від 08.02.63р.) і підпорядкований Міністерству чорної металургії УРСР.

У 1992р. технікум увійшов до складу Державного комітету України з металургійної промисловості (наказ Держкомітету від 10 січня 1992р. № 7).

На підставі Постанови Кабінету Міністрів "Про вдосконалення мережі вищих та професійно-технічних навчальних закладів" від 25.05.97р. № 526 та наказу Міністерства освіти "Про реформування мережі вищих навчальних закладів, підпорядкованих Міністерству освіти" від 20.06.97р. № 218 технікум увійшов до складу Приазовського державного технічного університету (ПДТУ) як структурний підрозділ без права юридичної особи.

Наказом МОНУ від 16.04.2009 р. № 331 «Про реорганізацію структурних підрозділів Приазовського державного технічного університету» Індустріальний технікум ПДТУ та Маріупольський коледж ПДТУ реорганізовано шляхом об’єднання в Маріупольський коледж Приазовського державного технічного університету.

Основним документом, який регламентує діяльність коледжу є Статут ПДТУ та Положення про МК ПДТУ, в якому враховано специфіку навчального закладу.

Зміст освіти визначається освітньо-професійною програмою підготовки, навчальними програмами дисциплін, іншими нормативними актами органів державного управління освіти та коледжу.

01.06.2011 на урочистому нагородженні лауреатів щорічної загальнонаціональної громадської акції "Флагмани освіти і науки України" Маріупольському коледжу ДВНЗ «ПДТУ» вручили диплом від Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України "За вагомий внесок у розвиток освіти і науки України", кришталеву нагороду "Флагман освіти і науки України 2011" та презентаційне видання "Флагмани освіти і науки України".

Гідними носити звання «Флагман освіти і науки України» визнано понад 300 лауреатів акції, серед яких заклади освіти та науки, визначні особистості, заслужені працівники освіти, народні вчителі, обдаровані діти. Лауреатів було визначено за підсумками рейтингів управлінь освіти і науки обласних державних адміністрацій та інститутів післядипломної педагогічної освіти.

 

 

 

Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Поиск