Вівторок, 13.04.2021, 17:28
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Герб коледжу
Фото
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Логін:
Пароль:

Електротехнічне та технологічне відділення

Завідуюча відділенням 
Романенко Ніна Валеріївна
 
Циклова комісія автоматизації технологічних процесів
Голова комісії Тесленко Ганна Вячиславівна
 

Склад комісії Архипенко А.В.,Герасименко О.І. (в.с.), Єлісеєва О.С.,

 Мартинова Т.М., Мацкевич Ю.І. 


       «Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології» - по закінченню навчання студенти отримують кваліфікацію технік-електромеханік з напряму «Автоматизація та приладобудування». Згідно рейтингу випускники розподіляються і направляються на такі підприємства міста: ВАТ «ММК ім. Ілліча», ВАТ «МЗВМ», ВАТ «Азовзагальмаш», ТОВ «Судоремонтний завод» на посади: технік з налагодження, технік-конструктор, електромеханік дільниці, монтажник-налагоджувальник КВП, контролер електромонтажних робіт, електромонтер, монтажник апаратури та систем автоматичного контролю, КВП та автоматики, слюсар з КВП та автоматики. 

 
Циклова комісія електротехнічних дисциплін
Голова комісії Сагір Юлія Вікторівна

 Склад комісії : Сергєєва Н. В., Неверов М.М.,

        Федорова К.К.

       «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» - по закінченню навчання студенти отримують кваліфікацію технік-електрик з напряму «Електрична інженерія». Згідно рейтингу випускники розподіляються і направляються на такі підприємства міста: ВАТ «ММК ім. Ілліча», ВАТ «МЗВМ», ВАТ «Азовзагальмаш», ТОВ «Судоремонтний завод» на посади: технік-електрик, майстер дільниці, енергетик цеху, електромонтажник-налогоджувальник, начальники (інші керівники) та майстри виробничих дільниць (підрозділів) у промисловості та підприємствах різних форм власності.

 

Циклова комісія фізико-математичних і природничих дисциплін
Голова комісії Карбан Наталія Василівна

 Склад комісії :  Балашова Л.В., Березіна І.І., Краснопьоров Р.М., Глазиріна Т.М.,

 Остапчук К.В., Сліпецька Л.Л., Славінська Л.М., Поклонська К.О., Терентьєва Л.В.,Полякова Л.А.

 

Циклова комісія машинобудівних дисциплін

Голова комісії Даценко Олена Іванівна

Склад комісії : Байовкін В.Н., Забєліна Н.В., Константинова Е.К,

Босенко К.О., Мітус М.В., Суходолова Н.С.  

 

     «Галузеве машинобудування» - по закінченню навчання студенти отримують кваліфікацію технік-технолог з напряму «Механічна інженерія». Згідно рейтингу випускники розподіляються і направляються на такі підприємства міста: ВАТ «ММК ім. Ілліча», ВАТ «МЗВМ», ВАТ «Азовзагальмаш», ТОВ «Судоремонтний завод» на посади: майстер виробничої дільниці, майстер контрольної дільниці, начальник дільниці, директор малого промислового підприємства, технік-технолог, технік з нормування праці, контролер верстатних і слюсарних робіт.

                                                                                                 

Циклова комісія будівельних дисциплін

Голова комісії Проценко Валентина Іванівна

       «Будівництво та цивільна інженерія» - по закінченню навчання студенти отримують кваліфікацію технік-дизайнер з напряму «Архітектура та будівництво». Згідно рейтингу випускники розподіляються і направляються в будівельні фірми на посади: технік-дизайнер, технік-доглядач, технік-інспектор, технік-проектувальник, макетник макетно-модельного проектування, дизайнер середовища.

 
Циклова комісія зварювальних дисциплін

Голова комісії Мітін Антон Олександрович

Склад комісії :  Ігнатенко О.П., Федишин О.О., Горяєв В.В., Даглі В.В., Кисляк В.Г., Шаповал О.П.

       «Прикладна механіка» – по закінченню навчання студенти отримують кваліфікацію технік-технолог зварювального виробництва з напряму «Механічна інженерія». Згідно рейтингу випускники розподіляються і направляються на такі підприємства міста: ВАТ «ММК ім. Ілліча», ВАТ «МЗВМ», ВАТ «Азовзагальмаш», ТОВ «Судоремонтний завод» на посади: технік-технолог, технік з підготовки виробництва, майстер виробничої діяльності, начальник бригади, директор (керівник) малого промислового підприємства (фірми).

Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Поиск