Вівторок, 13.04.2021, 17:04
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Герб коледжу
Фото
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Логін:
Пароль:

Практика та працевлаштування

Практика студентів МК ДВНЗ «ПДТУ» є невід'ємною складовою частиною освітньо-професійної програми підготовки фахівців, основним завданням якої є якість практичної підготовки випускника за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст!

У період практики студентів закладаються основи досвіду професійної діяльності, практичних умінь і навичок, професійних якостей особистості фахівця. Від ступеня успішності на цьому етапі залежить професійне становлення майбутнього фахівця.
У процесі професійної підготовки студентів акцентується увага на розвитку творчих здібностей студента, самостійністі студента, умінні студента приймати рішення, спроможністі студента працювати в колективі.
Студенти 2 курсу всіх технічних спеціальностей коледжу проходять навчальну практику в майстернях коледжу, де здобувають первинні професійні навички за обраною спеціальністю.

Виробнича практика студентів спеціальностей машинобудівного та електротехнічного профілю проводиться в умовах провідних промислових підприємств міста: ПАТ «ММК ім. Ілліча», ПАТ «МК «Азовсталь», ПАТ «Азовзагальмаш», ТОВ «Судноремонтний завод», ДП «Маріупольський морський торгівельний порт» т.і.


Руководители практики

Студенти спеціальностей «Організація перевезень і управління на автомобільному транспорті» та «Організація обслуговування на транспорті» проходять практику в автомобільних салонах, на станціях технічного обслуговування та ремонту автомобілів, в автотранспортних підприємствах міста.

Студенти спеціальності «Туристичне обслуговування» набувають практичних навичок в туристичних фірмах, агентствах, готельних комплексах: туристичній фірмі «супутник», «Азовінтур», «Соната», «Малібу», «Шик тур», «Авіа-тревел» т.і.

Студенти спеціальності «Правознавство» проходять практику у відділах внутрішніх справ м. Маріуполя, районних судах, адвокатських конторах, виконавчих службах. Важливою формою організації практичної підготовки студентів за цією спеціальністю є робота Юридичної клініки «Справедливість», де студенти розглядають конкретні ситуації, вирішують конкретні питання, надають безкоштовні юридичні консультації мешканцям міста Маріуполя.З метою створення умов для ефективної реалізації права студентів і випускників на працю; підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці, залучення роботодавців до проходження студентами всіх видів практики у відповідності до фаху в коледжі створена та функціонує Служба сприяння працевлаштуванню студентів та випускників.


Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Поиск