Вівторок, 13.04.2021, 18:20
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Герб коледжу
Фото
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Логін:
Пароль:

Робочі професії

 

Запрошуємо студентів 3 та 4 курсів коледжу, осіб, що мають повну загальну середню освіту, отримати робочу кваліфікацію для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці, розширення перспектив працевлаштування за професіями:

 

         «Адміністратор» - забезпечує роботу з ефективного і культурного обслуговування відвідувачів. Створює для них комфортні умови. Консультує відвідувачів з питань наявних послуг. Розглядає претензії, пов’язані з незадовільним обслуговуванням відвідувачів, і вживає відповідних організаційно-технічних заходів. Здійснює контроль за раціональним оформленням приміщень, стежить за оновленням і станом реклами у приміщеннях і на будівлі. Інформує керівництво підприємства, про наявні недоліки в організації обслуговування відвідувачів, вживає заходів щодо їх ліквідації, здійснює контроль за виконанням працівниками вказівок керівництва підприємства.

     «Агент з організації туризму» - виконує роботи, пов’язані з реалізацією комплексу туристичних послуг; робить аналіз змісту, вартості, особливостей послуг готелів, музеїв, транспортних підприємств. Бере участь у розробці внутрішніх та міжнародних маршрутів; самостійно здійснює підготовку даних для складання кошторисів турів або екскурсій; надає повну інформацію про обсяг, умови та якість туристичних послуг. Виконує роботу з посольствами та консульськими відділами для отримання віз.

     «Агент з постачання» - одержує за нарядами, заявками товарно-матеріальні цінності. Оформлює документацію на одержані і відправлені вантажі, замовляє контейнери і транспорт для їх перевезення. Відправляє товарно-матеріальні цінності за адресою підприємства, супроводжує вантажі під час їх перевезення, забезпечує їх зберігання, своєчасне доставлення. Знає номенклатуру і норми витрат сировини, матеріалів та інших товарно-матеріальних цінностей, умови їх зберігання і транспортування.

     «Електрогазозварник» - з’єднує металеві конструкції, складні апарати, деталі, вузли методом сплавлення металів. Виконує електрозварювальні, газозварювальні та газорізальні роботи з виготовлення металевих конструкцій, ремонту та монтажу водогонів та газопроводів; наплавлення вузлів механізмів та конструкцій.

 

     «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» - виконує ремонтні роботи з розбирання, складання, налагодження і обслуговування електричних приладів, електромагнітних, магнітоелектричних і електродинамічних систем. Ремонтує трансформатори, перемикачі, реостати, пости управління, магнітні пускачі, контактори. Проводить ревізію трансформаторів, вимикачів, роз'єднувачів. Регулює навантаження електроустаткування. Обробляє, зрощує, ізолює і паяє проводи. 

     «Слюсар з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики» - ремонтує, складає, перевіряє, регулює, випробовує, монтує тепловимірювальні, електромагнітні, електродинамічні, лічильні, оптико-механічні, пірометричні, автоматичні, самописні прилади. Паяє різними припоями. 

     «Токар» - виконує токарне оброблення деталей на універсальних токарних верстатах. Виконує операції токарної обробки деталей різної складності. Нарізає зовнішню і внутрішню різьбу різцем. Виконує токарне оброблення заготовок зі слюди та мікалексу. Здійснює обслуговування металорізального обладнання.

 

За довідками звертатися у кабінети 10, 14 

 Тел.0629-33-34-32 та 0629-33-42-82

 

Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Поиск