Неділя, 19.05.2019, 18:15
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Герб коледжу
Фото
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Логін:
Пароль:

Відділення транспортного менедженту, автоперевезень, туризму та права

Завідуюча відділенням 

Ступак Анна Володимирівна


Циклова комісія транспортного менеджменту та туризму
Голова комісії Губіцька Інна Іванівна
Склад комісії :  Бончева К.О. (в.с.), Лебідь Н.І. (в.с.), Ільїна Д.В.,
Ступак А.В., Стєпнова Н.І. 

   Спеціальність 242 Туризм

   Кваліфікація: фахівець з туристичного обслуговування 

  Посади, які можуть займати випускники: помічник менеджера з внутрішнього туризму, помічник менеджера з міжнародного туризму

 

   

   Спеціальність 073 Менеджмент

   Кваліфікація: організатор обслуговування на транспорті 

  Посади, які можуть займати випускники: організатор подорожей, агент комерційний, агент із замовлень населення на перевезення, адміністратор пасажирської    служби, експедитор транспортний, оператор диспечерської служби, оператор служби перевезень.

 

 
Циклова комісія транспортних технологій
Голова комісії Білокузов Олег Вікторович

Склад комісії :  Букіна М.Д., Козельська К.А., Сафронова О.В.

   Спеціальність 275.03 Транспортні технології (на автомобільному траспорті)

   Кваліфікація: технік-технолог (механіка) 

 Посади, які можуть займати випускники: технік-технолог, диспечер автомобільного транспорту, диспечер з міждународних перевезень, диспечер служби  перевезень.

        
 

Циклова комісія правознавчих дисциплін

Голова комісії Вербицька Вікторія Вікторівна

Склад комісії  Кондрашов В.М. (в.с.), Синдецька А.В., Святний О.І.,  Ярмак С.О. , Аврамова Д.І.

 
 

   Спеціальність 081 Право

   Кваліфікація: молодший спеціаліст з права 

  Посади, які можуть займати випускники: інспектор з кадрів, фахівець з найму робочої сили, секретар виконкому, секретар суду, помічник адвоката, помічник натаріуса, помічник юриста, державний податковий інспектор, архіваріус, паспортист, молодший інспектор прикордонної служби.

 
 
Циклова комісія філологічних дисциплін
Голова комісії Пономарьова Ірина Володимирівна

Склад комісії :  Богадиця К.І., Гладун О.В.,  Литвиненко І.Ф.,

Ленцова Л.Ф. Лісіцина М.В., Михайлюк Л.Ю., Устюжаніна О.Л., Чебанова Л.К., Федосова А.Ю.

 
 
Циклова комісія соціально-економічних дисциплін
Голова комісії Салькова Надія Володимирівна
Склад комісії :  Войцешек Т.В. (з.с.), Зайцева О.В., Коротіч Г.В. (в.с.), Кулешова С.В., Євдокімов В.П., Пономарьов В.В., Скорик Г.П.
 

 

Календар
«  Травень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Поиск

Copyright MyCorp © 2019
Безкоштовний хостинг uCoz

Besucherzahler russian woman
счетчик посещений