Вівторок, 17.07.2018, 14:23
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Герб коледжу
Фото
Статистика

Онлайн всього: 16
Гостей: 16
Користувачів: 0
Форма входу
Логін:
Пароль:

XI. Зарахування вступників на основі базової та повної загальної середньої освіти, які досягли визна

XII. Зарахування вступників на основі базової та повної загальної середньої освіти, які досягли визначних успіхів

 у вивченні профільних предметів

1. Зараховуються до МК ДВНЗ «ПДТУ» відповідно до розділу XV цих Правил за умови подання сертифіката (сертифікатів) зовнішнього незалежного оцінювання з кількістю балів не нижче мінімального рівня для допуску до участі в конкурсному відборі учасники міжнародних олімпіад за умови, якщо вони вступають на напрями підготовки, для яких профільним є вступне випробування з предмета, з якого вони брали участь у міжнародній олімпіаді.

2. Призерам (особам, нагородженим дипломами I - III ступенів) IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметів до конкурсного бала при вступі на основі повної загальної середньої освіти додатково нараховуються бали за умови, якщо вони вступають на напрями підготовки, для яких профільним є вступне випробування з предмета, з якого вони є призерами, у тому числі:

інформаційні технології - при вступі на напрям  «автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»;

основи правознавства – при вступі на напрям галузі знань «право».

3. Положення пунктів 1 – 2 цього розділу поширюються на учасників міжнародних олімпіад, призерів IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та призерів ІІІ етапу Всеукраїнських конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України, що відбулися у поточному навчальному році, за переліком, визначеним Міністерством освіти і науки України.

Інформація про осіб, які є призерами IV етапу всеукраїнських учнівських олімпіад та III етапу всеукраїнських конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України, вноситься Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки до Єдиної бази до 01 липня.

4. Величина додатково нарахованих балів встановлюється:

особам, нагородженим дипломами I ступеня, – 50 балів;

особам, нагородженим дипломами IІ ступеня, – 40 балів;

особам, нагородженим дипломами IІІ ступеня, – 30 балів;

Чемпіонам України – 50 балів;

особам, які посіли ІІ місце на чемпіонаті України, – 40 балів;

особам, які посіли ІІІ місце на чемпіонаті України, – 30 балів.

Додатково нараховуються бали лише за однією з перелічених вище підстав.

5. Особам з числа професійно орієнтованої молоді, які в рік вступу успішно закінчили підготовчі курси МК ДВНЗ «ПДТУ», для вступу на основі базової загальної середньої освіти до МК ДВНЗ «ПДТУ» для навчання на природничо-математичних та інженерно-технічних напрямах підготовки (спеціальностях) згідно з переліком природничо-математичних та інженерно-технічних спеціальностей, наведеним у додатку 5 до цих Правил, нараховується до 2 балів за результатами підсумкової атестації.

6. Кількість балів, нарахованих вступникам відповідно до пункту
5 цього розділу за результатами навчання, оприлюднюється приймальною комісією МК ДВНЗ «ПДТУ» до початку прийому заяв про участь у конкурсі.

 

 

Календар
«  Липень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Поиск

Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний хостинг uCoz

Besucherzahler russian woman
счетчик посещений