Вівторок, 17.07.2018, 14:24
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Герб коледжу
Фото
Статистика

Онлайн всього: 15
Гостей: 15
Користувачів: 0
Форма входу
Логін:
Пароль:

ХІ. Переведення на вакантні місця державного замовлення осіб, які зараховані на навчання за кошти фі

ХІ. Переведення на вакантні місця державного замовлення осіб, які зараховані на навчання за кошти фізичних або юридичних осіб

 

1. МК ДВНЗ «ПДТУ» самостійно надає рекомендації вступникам в межах форми навчання та місць, на які були надані рекомендації до зарахування до коледжу за відповідною спеціальністю в порядку, передбаченому пунктом 5 розділу VIІI цих Правил, і надалі анульовані в порядку, передбаченому пунктом 1 розділу Х цих Правил.

 

2. Правом переведення на вакантні місця державного замовлення користуються особи, які не отримували рекомендації до зарахування на місця державного замовлення для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста в порядку, передбаченому пунктом 5 розділу VIІI цих Правил.

 

3. Переведення на вакантні місця державного замовлення осіб, які зараховані на навчання за кошти фізичних або юридичних осіб, здійснюється в такій послідовності:

 

особи, які мають спеціальні права на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста за державним замовленням, передбачені абзацами п’ятим-сьомим пункту 5 розділу ІV цих Правил, незалежно від конкурсного бала;

 

особи, які мають спеціальні права на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста за державним замовленням, передбачені абзацами другим-третім, восьмим-десятим пункту 5 розділу ІV цих Правил, в разі, якщо отриманий ними конкурсний бал менший від мінімального, який дозволив отримати рекомендацію до зарахування на місця державного замовлення за цією конкурсною пропозицією за загальним конкурсом в порядку, передбаченому пунктом 5 розділу VIІI цих Правил, не більше ніж на 40 балів на основі повної загальної середньої освіти (на 5 балів в інших випадках);

 

особи, які мають спеціальні умови на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста за державним або регіональним замовленням, передбачені абзацами четвертим та одинадцятим пункту 5 розділу ІV цих Правил за умови, що отриманий ними конкурсний бал менший від мінімального, який дозволив отримати рекомендацію до зарахування на місця державного замовлення за цією конкурсною пропозицією за загальним конкурсом в порядку, передбаченому пунктом 5 розділу VIІI цих Правил, не більше ніж на 20 балів на основі повної загальної середньої освіти (на 3 бали в інших випадках);

 

особи, які не отримали право на місця за державним замовленням в порядку, передбаченому пунктом 5 розділу VIІI цих Правил.

 

Переведення на вакантні місця державного замовлення осіб, зазначених в абзацах другому-п’ятому цього пункту, проводиться при відсутності непереведених осіб попередньої категорії або в разі їх письмової відмови від переведення та в послідовності від вищого до нижчого місця в рейтинговому списку в межах кожної із зазначених категорій.

 

У разі відсутності достатньої кількості місць для переведення на вакантні місця державного замовлення осіб, зазначених в абзаці другому цього пункту, МК ДВНЗ «ПДТУ» використовує для цього вакантні місця державного замовлення з інших спеціальностей цієї галузі, а при їх відсутності – інших галузей знань, цієї або іншої форми навчання (після переведення на вакантні місця державного замовлення осіб, зазначених в абзаці другому цього пункту за відповідною спеціальністю та формою навчання), про що негайно ставить до відома відповідного державного замовника.

 

Невикористані після цього місця державного замовлення вважаються такими, що не розміщені в МК ДВНЗ «ПДТУ». МК ДВНЗ «ПДТУ»повідомляє державного замовника про їх кількість у розрізі спеціальностей та форм навчання.

 

У разі відсутності достатньої кількості місць для переведення на вакантні місця державного замовлення осіб, зазначених в абзаці третьому цього пункту, МК ДВНЗ «ПДТУ» надсилає державному замовнику запит на виділення додаткових місць державного замовлення за рахунок повернутих. Рішення щодо використання цих місць приймає конкурсна комісія державного замовника.

Календар
«  Липень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Поиск

Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний хостинг uCoz

Besucherzahler russian woman
счетчик посещений